WaterPro

Šetrné a velmi intenzivní čištění citlivých povrchů lamel

WaterPro je čistící metoda pro intenzivní čištění citlivých lamelových ploch. WaterPro funguje šetrně a zároveň je extrémně silný. Vysokotlaké trysky promění stlačený vzduch s malým množstvím vody na vysokou rychlost vodního paprsku.

V závislosti na umístění a okolí se žebrované výměníky tepla a chladiče mohou velmi rychle znečistit. Průmyslový prach, pyl a další faktory, přinášejí negativními dopady na funkčnost a efektivnost zařízení a v neposlední řadě i na váš rozpočet! Znečištěním vzduchem chlazeného kondenzátoru chladicí jednotky se na povrchu tvoří izolační vrstva snižující energetickou účinnost zařízení a tím zvyšuje náklady na elektřinu, údržbu a servis. Kromě toho, koroze lopatek vede ke snížení provozní životnosti zařízení.

Po zkušenostech v oboru čištění klimatizací a chladičů, jsou zřejmé energetické úspory nákladů do energií o 20 - 30 %. Tyto úspory výrazně snižují náklady do energií při provozu zařízení a také prodlužují jeho celkovou životnost. Zařízení, které není celkově dobře průchozí, následně nevykazuje stálou výkonnost, což po pravidelném servisu naší čistící metodou nepřipadá v úvahu. Vedle úspory energií a prodloužené životnosti nabízíme také to nejdůležitější - následnou plnou funkčnost zařízení.

WaterPro výrazně uspěl při čištění klimatizací na železnicích, v městské hromadné dopravě při čištění lamel chladičů městských autobusů. Také citlivých povrchů s měkkým povlakem, graffiti, skla, folie apod. mohou být intenzivně čištěny bez následného poškození. Šetrný paprsek proniká hluboko do zařízení, aniž by jemné lamely či povrchy byly zakřiveny nebo poškozeny. Nečistoty jsou jemně, ale účinně pomocí kavitace a paprsku trysky odstraněny. Hrubé a znečištěné povrchy, které jsou známy z použití vysokotlakových myček, tímto odpadají.

Příklady aplikací

  • Čištění klimatizacíKlimatizace
  • Čištění chladičůChladiče

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

© 2013 F.T.G.