Autobusy

Čištění katalyzátoru a DPF - autobusy

F. T. G. průmyslové čištění nabízí komplexní řešení čištění DPF a KAT pro autobusy.

Vzhledem k tomu, že se autobusy používají ve větší míře pro městskou a meziměstskou dopravu, je většina autobusů vybaveno dieselovými motory a filtry pevných částic. Je zde kladen velký důraz na minimální znečišťování životního prostředí. Rozlišujeme vozidla s instalovaným OE systémem nebo doinstalovaným DPF filtrem ve starších modelech. V autobusové dopravě je od roku 2010 obecně považován filtr pevných částic za standard a s tím je spojena potřebná údržba DPF. Máte-li zájem o cenovou nabídku, vyplňte, prosím, poptávkový formulář

Podrobně se dozvíte o čištění DPF a katalyzátorů zde - www.dpf-ftg.cz

VIDEO - krátké ukázky některých technik čištění

Ukázka čištění katalyzátoru EURO 4 - 5 - Cleantaxx

Ukázka čištění katalyzátoru EURO 4 - 5 - Cleantaxx

Filtr pevných částic (DPF) - osobní automobily Filtr pevných částic (DPF) - autobusy  Filtr pevných částic (DPF) - nákladní vozidla  Filtr pevných částic (DPF) - dodávky Filtr pevných částic (DPF) - vysokozdvižné vozíky Filtr pevných částic (DPF) - lokomotivy Filtr pevných částic (DPF) - lodní doprava  Filtr pevných částic (DPF) - stavební stroje  

Typy filtrů pevných částic DPF a katalyzátorů

Instalované DPF systémy jsou často ze slinutého kovového materiálu. Ty jsou používány v autobusech nové generace, jako jsou Mercedes Citaro, MAN a Solaris. Systémy pro modely starší výroby, které se dodatečně instalují do vozidel, jsou potaženy keramikou z karbidu křemíku. Zde se doporučuje perioda čištění při najetí 80 000 - 100 000 km. Výrobci náhradních DPF pro autobusy jsou DINEX, HJS, Eminox Baumot, PuriTech, HUF, HUSS a mnoho dalších. Autobusy jsou také vybaveny již filtry pro systémy EEV a SCR. Tyto autobusy splňují již emisní normu EURO 5.

F. T. G. průmyslové čištění rovněž nabízí cenově dostupné náhradní filtry všech běžných značek. Pokud je filtrační vložka vadná a musí se vyměnit, můžeme vám nabídnout výhodnou alternativu nákupu nového filtru.
 

Máte-li zájem o vyčištění či renovací DPF filtru nebo katalyzátoru, prosím vyplňte objednávkový formulář

Alternativy čištění

Někteří výrobci uvádějí možnost samočištění, například parním čističem.
F. T. G. průmyslové čištění doporučuje v tomto ohledu opatrnost! Při pokusech o tzv. „domácí čištění“ nemáte záruku účinného vyčištění, které by mělo být doloženo protokoly o provedených testech před i po čištění vč. diagnostiky použitelnosti filtru.
F. T. G. průmyslové čištění nabízí speciální řešení pro dopravní společnosti a cestovní kanceláře.

Doporučený cyklus čištění pro DPF filtry a katalyzátory

 


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2023

© 2013 F.T.G.