Stavební stroje

Čištění filtru pevných částic - stavební stroje      

F. T. G. průmyslové čištění nabízí komplexní řešení pro čištění DPF pro stavební stroje.

Při výstavbě silnic, dálnic, tunelů  apod. je povinnost používat DPF. Filtry pevných částic používané u stavebních strojů jsou obvykle vyrobeny s keramickým povlakem.

Máte-li zájem o cenovou nabídku, vyplňte, prosím, poptávkový formulář

 

Více informací o čištění DPF najdete zde - www.dpf-ftg.cz

 

Ukázka čištění katalyzátoru EURO 4 - 5 - Cleantaxx

Ukázka čištění katalyzátoru EURO 4 - 5 - Cleantaxx

Filtr pevných částic (DPF) - osobní automobily Filtr pevných částic (DPF) - autobusy  Filtr pevných částic (DPF) - nákladní vozidla  Filtr pevných částic (DPF) - dodávky Filtr pevných částic (DPF) - vysokozdvižné vozíky Filtr pevných částic (DPF) - lokomotivy Filtr pevných částic (DPF) - lodní doprava  Filtr pevných částic (DPF) - stavební stroje  

Zákonná úprava

V zahraničí již několik let platí tvrdé zákony ohledně emisních zón, vypouštěných škodlivin a odstraňování spalin prostřednictvím filtrů pevných částic u dieselových motorů nejrůznějších dopravních prostředků. Ačkoliv ohledně odstraňování DPF i náš zákon hovoří jasně a to ve smyslu, že po odstranění filtru DPF se automobil stává nezpůsobilý k dalšímu provozu. Doposud však není dost kontrolních pracovišť, která by se tímto problémem zabývala.

Tento zákon je sice v platnosti již skoro rok, ale až počátkem února 2013 vláda schválila prováděcí předpis, na základě něhož mohou města již zóny zavádět. Společně s tím budou za poplatek vydávány plakety o třech barvách, které budou značit, jakou emisní normu auto splňuje a zda tedy bude či nebude mít do dané zóny povolen vjezd. Toto je pouze jeden z prvních kroků. Následovat by mělo zpřísnění emisních kontrol, dále pak především proškolení personálu na odhalování odstraněných DPF filtrů a zároveň také proškolení a dostatečné nástroje pro Policii ČR, která bude majitele automobilů za odstraněný filtr DPF pokutovat.

Máte-li zájem o vyčištění či renovací DPF filtru, prosím vyplňte objednávkový formulář

 


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2023

© 2013 F.T.G.